Grupa Kapitałowa Funduszu Hipotecznego DOM jest liderem na rynku rent dożywotnich w Polsce. Czym charakteryzuje się renta dożywotnia? Przede wszystkim odciąża finansowo, zapewniając comiesięczne świadczenie. Dodatkowe środki pieniężne wesprą Państwa domowy budżet, pozwolą gromadzić oszczędności lub pomóc finansowo najbliższym, przywrócą poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

Nie bez powodu „bezpieczeństwo” jest słowem kluczowym, ponieważ renta dożywotnia to rozwiązanie finansowe oparte na zasadach prawnych określonych kodeksem cywilnym, które gwarantują Seniorowi, iż otrzyma On świadczenia. Do spełnienia tej gwarancji niezbędny jest też wiarygodny i rzetelny partner. Na takie miano od wielu lat skutecznie pracuje Fundusz Hipoteczny DOM.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE https://www.funduszhipoteczny.pl/

Platforma Szybko.pl jest grupą kilkudziesięciu serwisów ogłoszeniowych. Serwis Szybko.pl rozpoczął działalność jesienią 2005 roku jako strona dedykowana ofertom nieruchomości. Należy do spółki Szybko.pl Sp. z o.o. oraz funduszu inwestycyjnego TotalFiz. Publikacja ofert na Platformie Szybko.pl i portalu Szybko.pl to szansa na dotarcie do największej liczby internautów zainteresowanych nieruchomościami. Każde ogłoszenie publikowane jest w kilkunastu portalach należących do Szybko.pl oraz jest eksportowane automatycznie do współpracujących portali o tematyce nieruchomości. Obecnie Platforma Szybko.pl posiada ponad 20 milionów stron zindeksowanych przez google.com – każda z nich z niepowtarzalnymi informacjami, perfekcyjnie opisującymi konkretne nieruchomości. Ilość i jakość rejestrowanych stron sprawiają, że znajdujemy się w pierwszej piątce serwisów wyświetlanych w wynikach wyszukiwania, często zajmując pierwsze miejsce. Miesięcznie ogłoszenie promowane w Platformie Szybko.pl może dotrzeć do 2 milionów użytkowników.

Szybko.pl to również dostawca oprogramowania dla biur nieruchomości szybkoPlus.pl, które umożliwia zarządzanie ofertami i pracą agencji. W 2013 roku Szybko.pl uruchomiło pierwszy polski model automatycznej wyceny nieruchomości (AVM). Model szybko.pl AVM to proste w użyciu i dostępne dla wszystkich użytkowników Internetu narzędzie, które pozwala precyzyjnie oszacować wartość nieruchomości. Model pozwala na estymację rynkowej ceny: mieszkań, domów, lokali komercyjnych oraz działek a także na oszacowanie kosztów wynajmu w całej Polsce.